Haanja100Jala2011 TEHTUD!!! :)


Iseloomustamaks Haanja100 läbi minu silmade:
Super.Võimas.Vägev.Üllatav.Raske.Künklik.Rahvarohke.Pikk.Positiivne.Erakordne.Rekordid.
Contra.

See oli võimas. Jõudes finishisse, kõlab teadvustajalt: " Crissile jääb see au, et ta on esimene mees, kes lõpetab Haanja100 Jala teist korda" . Täpsemalt tähendab see siis seda, et neid, kes mõlemil aastal osa võtsid , oli 6 , ja nendest parim olin seekord mina:)

Osavõtjate arv tegi ka võrreldes eelmise aastaga hüppe, aga kõige kummalisem minu jaoks on see, et eelmise aasta 76 st osavõtjast oli see aasta stardis vaid 6 , ning ülejäänud 77 olid see aasta esmakordselt.

Läksin rajale suhteliselt tagasihodliku eesmärgiga, kuigi siiski lootsin parimat. Eesmärk , et saan alla 11 h , ehk parandada eelmise aasta aega 4 min, õnnestus kümne kordselt. Ajaga 10h23min finishisse jõudes,olin ma kergelt öeldes õnnelik:) Koht üldarvestuses 6. Kõrgemate kohtade eest võitlema see aasta veel võimeline ei olnud. Kuid samm ettepoole on tehtud!

Ilus punkt. Koledale hooajale:)

See üritus andis palju tahtmist juurde ning pärast 1 kuud rahulikku treenimist saab hakata korralikult valmistuma järgmiseks hooajaks!

Suur Aitäh Aivar Luudile, kes majutas meid 2 päeva oma tagasihoidlikus, kui ülimahedas taluhoones:) See oli väga super kogemus ja kindlasti loodan ,et see ei olnud viimane kord!
Tänud kõigile edusoovijatele ning pöidlahoidjatele:)
Tänud neile, kes aitasid mul üldse Haanjasse minna. Usun et igaüks teab , kui palju aitas:) Aga special tänud seekord Kasparile, Andresele, Kaupole ja Aivarile!

Järgmise korrani. Järgmine üritus siis pärast väikest pausi on Vana-Aasta maraton! Sinna lähen niisama heategevust tegema, kuna oleneb ilmast ja talvel on raske mingeid aegu ületama minna:)

Comments

Popular posts from this blog

Blogi läheb ajutiselt kinni, Mõedaka nimejooksusarja panen ka kinni!

Soomes käidud, lahing peetud, organismile piisavalt puhkust antud ning nüüd kevade suunas!

Kuidas läks SEB Tallinna 21,1 km ja Rakvere rahvajooksu 10km- ja kuidas edasi?