Haanja100 läbi, hooaeg ja mina ka:)

Värskelt lühidalt siis 26 ndal oktoobril (eile) toimunud Haanja100 Jala üritusest. Kõik algas väga ilusti, hommiku kell pool 7 oli Haanjas ilus kuiv ilm, soojakraade ligi 5 , egas paremat ei osanud tahtagi, aga taevas muutus üha hallimaks,  kui järjekordne ring sai läbi, sai olla õnnelik, et veel ei saja.
 Aga pikemalt meid ei hellitatud , kas oli see 10-11 paiku, kui hakkas sadama , erineva tihedusega, vahel kallas mõnuga , siis vähem ja siis jälle , aga nagu korraldaja ütles, siis ultramehi ja naisi see ei kõigutanud!

Mul oli minnes kaks plaani, või noh, peaaegu kolm. Minimaalne eesmärk oli teha oma personal best, teine eesmärk oli alistada 10 h piir, ja kolmas, mida ma väga ennem välja hõisata ei julenud, oli 9:30 alistamine.

Ja kui tulemusi vaadata, siis eesmärk sai täidetud 9h 27 min -ga , ja vaadates ringiaegu, siis oli väga ühtlane jooks minu poolt, mõni ringiaeg on natukene kehvem, aga see seetõttu et vahetasin kiirelt ka jalanõusid ja särke .

Hea meel on veel selle üle, et kaasavõetud maastikujalatsid toitsid seekord ära, laskumised olid jube libedad , maanteejalatsiga tegid jalad juba mis ise tahtsid, aga pannes jalga Salomoni m&s maastikujalatsid, oli minu jalgealune ikka palju kindlam, loomulikult tegi nii mõnigi sellise otsuse , et vahetada jalats !

Ja no riiete pagasi kaasa võtmise kogemuse sain ma Hollandis, kus ma tõesti kasutasin kõik oma kuivad riided ära, seega ei lähe enam ühelegi ultrale n.ö mütsiga lööma, vaid pea terve jooksugarderoob on kaasas:)


Ma olen väga rahul, ei hakkagi siin rohkem mullitama, tänud kõigile kes toeks olid nii Haanjas ja ka muidu hooaja vältel. Mul on hea meel, et ma ei ole üksi!

Comments

Popular posts from this blog

Blogi läheb ajutiselt kinni, Mõedaka nimejooksusarja panen ka kinni!

Soomes käidud, lahing peetud, organismile piisavalt puhkust antud ning nüüd kevade suunas!

Kuidas läks SEB Tallinna 21,1 km ja Rakvere rahvajooksu 10km- ja kuidas edasi?